Tropický turnaj v Karviné

Přebor přípravek a minipřípravek – Morava Sever

 

Letní počasí s teplotou přes 30°C a natěšenost malých hráčů, to vše nás čekalo v Karviné na turnaji přípravek a minipřípravek. Opava měla v každé kategorii pouze 5 hráčů, takže hráče čekal náročný turnaj, kterého se také zúčastnily týmy HbK Karviná, TJ Sokol Poruba a HBC Malenovice. Všechny týmy hrály v obou kategoriích.

 

Sestava Opavy přípravka:

Klement, K. Marek, P. Prášilová, J. Štindl, P. Wallik

20210619-112753

V brance se na turnaji střídali P. Prášilová a P. Wallik, což v daném počasí byl obdivuhodný výkon. Opavští měli pouze jednoho hráče na střídání a i tak podali vynikající výkon. Vyrovnané utkání bylo opět s Malenovicemi. V zápasech se nevylučuje a tak si hráči vyzkoušeli i samostatné nájezdy. V turnaji padlo spoustu gólů a k vidění byly také krásné hráčské spolupráce ve všech týmech.

 

Sestava Opavy minipřípravka:

Gebauer, M. Jaroš, J. Kalus, M. Palyzová, D. Plachetka

20210619-093719

V této kategorii se hráči teprve s hokejbalem seznamují a tak je důležité, že si opět spolu zahráli na turnaji. V brance se postupně vystřídali D. Plachetka, J. Kalus a M. Palyzová, roli brankáře si hráči chtěli vyzkoušet sami a tak si trenéři mohli vybírat. Ve slunečném počasí podali kvalitní výkony a všichni hráči zaslouží velikou pochvalu.

Vzhledem k tomu, že v přeborech přípravek a minipřípravek nejde o výsledky, ani střelce, tak tyto čísla nebudeme uvádět.

Fotogalerie: https://shc-opava.rajce.idnes.cz/Prebor_mladsich_zaku_Morava-Sever%2C_Karvina%2C_19.6._2021/

Napsat komentář