Benjamínci bojovali v ,,Tropech“

 

Krásné letní počasí přálo hráčům přípravek a minipřípravek v Karviné. Opava se vydala na cestu bez 2 nemocných hráčů a také s vidinou hledání brankáře. V těchto kategoriích si děti zkouší všechny posty v poli a také v brance.

IMG-20200913-102257
V brance se postupně v turnaji vystřídali P. Prášilová, M. Palyzová a D. Plachetka. Pro některé děti to byl vůbec první turnaj, se kterým se určitě všichni ,‚poprali‘‘ na výbornou a určitě to byl pro ně velký zážitek. V druhém zápase se ještě zranil J. Štindl, a tak nejmenší hráči odehráli všech 8 zápasů za obě kategorie.

IMG-20200913-105449

V tropických podmínkách, které minulý týden panovaly, dokázali nejmenší benjamínci podat skvělé výkony a zaslouží si velký obdiv. V některých zápasech si děti vyzkoušely také nájezdy a sehrály hned několik velmi pohledných akcí.

IMG-20200913-123241
V kategorii minipřípravky (2012 a mladší) máme pouze 6 hráčů a je zde znát každá neúčast hráčů. Také hledáme a zkoušíme děti na postu brankáře. Děti dělají pokroky a stále se s hokejbalem seznamují a každý turnaj je pro ně velikou výzvou, ale hlavně také zábavou. Pokud byste chtěli hokejbal vyzkoušet tréninky jsou v úterý a ve čtvrtek od 17:00.

 

Sestava SHC Opava pro obě kategori :
Jaroš, J. Kalus, T. Klement, M. Kryštof, M. Palyzová, M. Pavlorek, D. Plachetka, P. Prášilová, J. Štindl

 

 

Napsat komentář