Opava získala ofenzivní posilu. Z České Třebové přichází Ondra Hudec

Manažerský tým SHC Opava přes zimu nezahálel a dokázal do Opavy přivézt velmi zajímavou posilu, kterou jsi diváci mohou dobře pamatovat. Rychlonohý pravák Ondra Hudec, který loni slavil s Českou Třebovou mistrovský titul v 2.NHbL. V letošní sezóně dokázal “Hudy“ nasbírat 7 bodů v 7 zápasech za svůj mateřský oddíl. Našemu “investigativnímu“ oddělení se dokonce podařilo zjistit informaci, že Ondra je vášnivým hráčem Piškvorek, ve kterých dokázal získat titul České republiky v roce 2011.

Hudy

Pro naše diváky, hráče a hlavně brankáře Grufíka jsi dobře známou firmou. Jak si pamatuješ na vzájemné zápasy?

Vzpomínky jsou spíš negativní, když jsme ve velké většině zápasů proti Opavě tahali za kratší konec. Ale paradoxně jsme tady vždy měli nějakou story, na které se u nás v kabině v České Třebové vzpomíná často ještě teď. Největší vzpomínky jsou potom asi na naši poslední vzájemnou sérii z jara 2016, kdy jsme Vás trápili v 1. kole play-off a do Opavy si půlka týmu ani nevzala věci na přespání, protože jsme čekali, že to v sobotu odehrajeme a pojedeme domů. A nakonec z toho bylo až nedělní prodloužení.

Loni se Vám podařilo s Českou Třebovou vyhrát 2.NHBL. Myslíš si, že dokážeš tuto svou vítěznou auru přenést i do slezské metropole?

Doufám, že ano. I když na podzim jsme měli místy problém si ji udržet i v České Třebové. Ale do Opavy jsem šel, protože chci vyhrávat, a myslím, že stejný cíl má i zbytek týmu. Takže věřím, že na jaře vítězná aura v Opavě bude.

Jaké jsou tvoje další úspěchy a v čem posílíš Slezany?

Největší a asi i jediný úspěch je jen to loňské vítězství ve 2. lize. Jinak jsme toho bohuželve Třebové moc nevyhrávali, tak teď se něco přidá. Snad budu posilou směrem dopředu, rychlost a technika vždy byly moje přednosti, a bude mi to tam padat. Poslední roky jsem ty body sbíral jak v 1. tak i 2. lize celkem pravidelně, tak jen aby to pokračovalo i v dresu Opavy.

Jak se ti zatím jeví Opava?

První dojmy jsou jednoznačně pozitivní. V kabině to vypadá na skvělou partu, takže to jen přenést na hřiště, bavit se a vyhrávat.

Co by si vzkázal divákům a našemu nedělnímu soupeři z Hostivaře. Mají si na tebe dávat velký pozor?

Snad jen, ať přijdou v hojném počtu, protože v České Třebové jich kromě loňského play-off poslední dobou moc nechodí, což mě mrzí, a s kulisou se vždy hraje lépe. Doufám, že se budou diváci bavit a uvidí výhru za 3 body.  Do Hostivaře asi nemám co, pro mě to je neznámá, ještě nikdy jsem proti nim nehrál. Tak uvidíme s čím v neděli přijedou.
Hudy1

Napsat komentář