Kapitán Petr Christ: Chceme bavit lidi v Opavě i venku

Po podzimní části jste na prvním místě. Očekávali jste toto umístění nebo jste z něj překvapeni?

Na začátku jsme určitě nečekali, že budeme po podzimu první. Začátek tomu ani moc nenapovídal, ale zvládli jsme těžké zápasy a postupně se na první příčku propracovali. Prostě jdeme zápas po zápasu a to, že jsme první je příjemný bonus. Zároveň to je ale taky závazek, protože pak od nás každý čeká vítězství a všichni víme, že ne vždy se zadaří.

Během podzimní části jste vyhrávali důležité zápasy se soupeři z horních pater tabulky, ale zároveň jste o body přicházeli s tzv. outsidery. Kde byl dle tebe chyba v těchto zápasech ?

Chyba byla jen v nás. Malá motivace, podcenění, na zápas se jede v malém počtu hráčů, no a pak to taky dopadne. A naše nájezdy to je další kapitola, to je tragédie mnou počínaje.

Nyní vás čeká zimní příprava. Budou přichystané pro hráče nějaké novinky nebo bude příprava podobná jako loni ?

Myslím, že loni se příprava povedla, takže bude zřejmě podobná. A novinka? Snad je taková, že si dáme ještě větší záhul. Už teďka se těším na omluvenky od některých lenochů. To zas bude chystání plesů, bolavé zuby, práce nepřetržitě měsíc v kuse. (smích)

Jak se Vám zatím jeví vaše hra ? Na čem byste měli zapracovat?

To je jednoduché. Proti silným soupeřům umíme hrát to co chceme. Makáme jeden za druhého a předvádíme hezkou hru. No a proti tabulkově slabším hrajeme  jako okres. Na to se nedá ani dávat viz. Poslední zápas v Brně. Takže musíme zapracovat hlavně na tom, abychom si udrželi motivaci a výkonnost proti všem.

Jaké cíle si dáváte pro jarní část ligy ?

Těžko si dávat cíle. Chceme bavit sebe, lidi u nás v Opavě i venku. Ale vyhrát chce každý, to je jasné. To chceme i my !!!

Napsat komentář