Vladař vykolejil Lokomotivu!!

Jak jsme již avizovali na facebooku, i tento zápas byl v něčem vyjimečný. A tým totiž obrdžel po více než 10 letech nové dresy, po kterých tak toužil. Kluci se na ně už těšili několik týdnů, a možná proto byl také nástup do utkání tak rychlý. Protože již v 15 vteřině zápasu se prokličkoval před Starenčáka Vladař, a jak je u něj známé, nemýlil se. Poté se ale Třebová oklepala a držela s Opavou krok. Navíc ohrozila i párkrát Grufíka, hlavně v přesilových hrách. Když ale vypadalo, že se třetina dohraje za tohoto stavu, vzal si míček opět Vladař a navýšil znova skore.
Další část začala opět výborným Vladařem, který znova zavěsil do růžku Starenčákovi brány tentokrát v čase 15:35. Poté pokračoval tlak Opavských lajen, které tvořili jednu brankovou příležitost za druhou. Další branky přidali po skvělé pumelici Přibyla a poté znova Vladař.
Třetí část už byla v mírnějším tempu, a taky proto začala Třebová vytahovat růžky a dostávala se někdy do tlaku před Grufíkovou brankou. Možná by se jim povedlo se zápasem ještě něco udělat, ale Opava měla opět skvělého Vladaře, který vsítil svůj poslední pátý gol. Poté se prosadil ještě z otočky Palcer. Zápas se dohrával v klidném tempu a Opavu může mrzet jen nevychytaná nula brankáře Grufíka, o kterou ho připravil Hudec, který těsně před golmanem mířil přesně.
“Zápas jsme měli po většinu zápasu v režii. Třebová byla v menším počtu a navíc měla včera těžké utkání s Jindřichovým Hradcem, což jim vzalo taky dost sil. Musím ale pochválit celou první lajnu, která dnes opravdu řádila.“ zhodnotil šťastný Grufík.
TJ Lokomotiva Česká Třebová – SHC Opava 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)
Střely: 27:34
Vyloučení: 5:3
Sestava: Grufík- Christ, Marek, Málik Pavel, Šindlář, Capinský, Mareta, Smuda, Vladař, Přikryl, Přibyla, Porubčanský, Palcer, Málik Patrik, Blažek, Zavřel, Volný, Holuša, Prokeš

Napsat komentář