Přípravka: Skvělá hra a překvapivé výsledky

naborovy-letak (1)

Opavskou přípravku o víkendu čekal turnaj, kde se střetla i s ostatními týmy ze Severní Moravy. Opava nastoupila do turnaje s A-týmem i B-týmem, což je parádní výsledek, protože Opava ještě před rokem neměla v téhle kategorii ani jednoho hráče. Turnaj skončil lépe pro hráče B-týmu, kteří dokázali předvést výborný výkon a porazili Ostravu a nejlepší výkon předvedli proti favorizovaným Malenovicím. Skvělý výkon předvedli i proti Karviné, která dokázalav neděli porazit suveréna soutěže Martin.

A-tým porazil Ostravu i Sokol, kde předvedli týmovost a skvělé zakončení. Přijatelný výsledek zahráli opavští mladíci i proti Martinu, se kterým prohráli “jen“ 4:0. Poté ale šla na Slezanech vidět únava a prohráli vysoko s Karvinou a Malenovicemi. Jako poslední zápas zahráli proti sobě Opavské “Áčko“ a tým B. Ten vyhráli poměrem 3:1 borci z       B-týmu, a tím ukončili jinak povedený turnaj.

“Z našeho hlediska byl turnaj velice povedený. Jde vidět, že týmy na Severní Moravě dělají svou práci dobře. Pokud by měl někdo zájem zahrát si v našem klubu je vždy vítán.“ Okomentoval turnaj trenér Daniel Marek

1 comment on “Přípravka: Skvělá hra a překvapivé výsledky”

  1. Pingback: Cıvata

Napsat komentář